Rozhodnutí o přijetí do MŠ 2022/2023


Podané přihlášky celkem 5 z toho 2 přihlášky k individuálnímu vzdělávání.

Rozhodnutí o přijetí:

Č.j.: 1 PŘIJATO

Č.j.: 2 PŘIJATO

Č.j.: 3 PŘIJATO

K individuálnímu vzdělávání přijato:

Č.j.: 4 PŘIJATO

Č.j.: 5 PŘIJATO


Zápis do MŠ


Zápis dětí do MŠ Dolní Zálezly na školní rok 2022 - 2023 se uskuteční od 2.5. do 5.5. 2022 .

V daném termínu přineste vyplněné formuláře osobně (po telefonické domluvě) nebo poštou:

  • žádost o přijetí (potvrzení od lékaře)
  • evidenční list dítěte
  • kopii rodného listu dítěte
  • cizinci potvrzení o povolení k pobytu

Zápis do MŠ na školní pro 2022/2023 - veškeré informace naleznete zde. 


Desatero pro rodiče před nástupem do MŠ

1. Mluvte s dítětem o tom, co se ve školce dělá a jaké to tam je. Můžete si k tomu vzít obrázkovou knížku nebo si popovídejte s dítětem, které do školky už chodí (mělo by tam ale chodit rádo, aby se vaše dítě nevystrašilo barvitým líčením zlých zážitků). Vyhněte se negativním popisům, jako "tam tě naučí poslouchat", "tam se s tebou nikdo dohadovat nebude" apod. Číst dále....

Co by mělo umět dítě před nástupem do MŠ

Chystá se vaše dítě na podzim do školky? V září začne nový školní rok, který s sebou ponese kromě radostných očekávání obvykle i starosti. Začátek školního roku klade zvýšené nároky nejen na pedagogy, ale především na děti, které jdou do MŠ poprvé. Přemýšlíte, co všechno by měl umět, ptáte se ostatních rodičů, ale stále si nejste úplně jistí? Anebo vám to připadá ještě daleko, a tak to zatím neřešíte? Jaké dovednosti jsou ale vlastně pro nástup do mateřské školy důležité a bez kterých se malý školáček neobejde? A co dělat, když se dítě nenaučí vše včas? Číst dále...