Náš den

Od roku 2015 má škola svůj závazný a povinný školní vzdělávací dokument dle RVP PV s názvem ,,Barevný rok se sluníčkem''.

K pravidelným vycházkám je během celého roku využíváno blízké i vzdálenější okolí mateřské školy. Naše obec nabízí svou polohou i udržovaným prostředím nepřeberné náměty k výchovně vzdělávací činnosti. Při vycházkách je možno sledovat přírodu a její změny, jak v zahradách u domů, v lesoparku u řeky Labe, nebo v lese za obcí. Děti mohou pozorovat různé druhy dopravy - silniční podél řeky, železniční - vlakové nádraží je uprostřed obce a rovněž často jezdíme s dětmi vlakem na mimoškolní akce, lodní dopravu po řece Labi.

Rovněž také využíváme oploceného obecního hřiště, kam chodíme jednou až dvakrát cvičit, hrát pohybové hry a seznamovat se se základy atletiky.

Harmonogram našeho dne

Otevření mateřské školy

6.30 - 8.00

Scházení dětí, po dohodě lze přijít během dne (avšak s přihlédnutím na probíhající výchovnou činnost), volné tvořivé hry