Napsali jste o nás


Se školkou v Dolních Zálezlech jsme velice spokojeni. Naše dvojčátka se do školky moc těší jak na kamarády, tak na paní učitelky. Holčičky se naučily za pár měsíců tolik věcí, až se nestačíme doma divit. Z nás nejlepší školka...

Jana Macková

Mateřskou školou v Dolních Zálezlech prošla starší dcera, mladší ji navštěvuje v současnosti. Velmi oceňujeme, že ve školce vládne příjemná atmosféra. Paním učitelkám se podařilo vytvořit takřka rodinné prostředí, dcera se do školky ráno těší. Školka propojuje i komunitu obce, a věřím, že většina rodičů se ráda účastní mimoškolních akcí, které školka pořádá, ať už je to keramika, dlabání dýní, opékání buřtů. Máme možnost se všichni potkat, popovídat si. Pochvalujeme si opravdu vstřícný, profesionální a otevřený přístup všech zaměstnanců školky, vždy jsme se na všem domluvili. Kolektiv školky je mladý a jeho nasazení neutuchající. Tvořivé činnosti s dětmi jsou nápadité, promyšlené, zábavné a neotřelé, od jógy, společného pečení a vaření, výroby dárečků k různým příležitostem až po masopustní průvody obcí. Líbí se nám, jak je výchova a vzdělávání propojena s ekologií, pobytem v přírodě a pohybovým rozvojem dětí. Neměnili bychom.

Martina Kvasničková

Nejlepším důkazem o kvalitě školky je fakt, že se dcera do ní velmi těší a odpoledne nechce jít domů. Když jste navíc ještě stejně naladěni se všemi, co ve školce pracují, je to prostě paráda! A aktivity, které školka nabízí jsou super. Beru si z nich spoustu inspirace!

Kateřina Kominíková